
Hoi, ik ben Jeroen Jansen
Wie ben ik?
Wie is Jeroen Jansen?
Mijn naam is Jeroen Jansen. Ik ben geboren in 1965 en zit inmiddels al heel wat jaren in het vak. Ik merkte dat ik gemakkelijk met mensen in contact kwam en besloot hier mijn beroep van te maken door professioneel begeleider te worden. Bij het Atma Instituut heb ik de beroepsopleiding tot Psychodynamisch en Integraal Hypnotherapeut gevolgd. Ook heb ik een diploma behaald in medische en psychosociale basiskennis. De laatste jaren ben ik zelf als supervisor werkzaam op het Atma Instituut, waar ik de opleiding Lichaamsgerichte Hypnotherapie en lichaamsgericht coachen ondersteun. Dit heeft mijn kennis en ervaring met groepsdynamiek erg vergroot. Ik zorg daarnaast ervoor dat ik mijn kennis op peil houd, door jaarlijks verplichte bijscholingen te volgen.
Waarvoor kun je bij Jeroen Jansen Praktijk voor Psychodynamische en Integrale Hypnotherapie terecht?
Je kunt bij mij terecht voor een groot aantal therapievormen. Er is er altijd wel één die bij jou, jouw persoonlijke wensen en jouw huidige klachten past. Zo kun je onder andere voor hypnotherapie en psychodynamische therapie bij me terecht. Hypnotherapie is gericht op het vergroten van het bewustzijn over jezelf. Hierdoor worden oude patronen duidelijk in kaart gebracht, waardoor je deze kunt loslaten en je weer vrij bent om nieuwe keuzes te maken. Bij psychodynamische therapie gaan we uit van het principe dat jouw zelfbeeld, verlangens en emoties in balans moeten zijn. Bij een verstoring van deze harmonie kun je klachten ervaren, zowel fysiek als emotioneel. De therapievorm helpt de balans in jouw lichaam weer te herstellen.
Hoe kan ik je helpen?
Atma instituut: Psychodynamische en integrale hypnotherapie, Life-coaching.
EMDR I,II,III,IV en diverse EMDR praktijkdagen.
PDS (Prikkelbare Darm Syndroom)
Rouw en verlies begeleiding
Diverse bijscholing
Hoeveel kost een sessie?
Let op: particuliere tarieven. Neem contact op voor zakelijke tarieven.
Uurtarief € 125,-
Wat zeggen anderen
Na traumatische gebeurtenissen, heb ik hulp gezocht bij Jeroen Jansen. Ik ben een gepensioneerde hypnotherapeut, dus een ‘goed getrainde cliënt’. We hebben in vijf sessies samen gewerkt aan verwerking. Jeroen is heel professioneel, invoelend, en zet zijn technieken goed in. En, wat voor mij belangrijk was: ik voelde me veilig bij hem. Na een helende en inspirerende therapie kan ik weer verder.
Alice op 6 januari 2021
Voorjaar vorig jaar kwam ik zwaar depressief bij Jeroen binnen. Ik kon eigenlijk niet eens praten, dus wist niet waar te beginnen. Jeroen kwam meteen rustig en vertrouwd over. Ik hoefde niets zelf te verzinnen. De intake was duidelijk, gelijk tot in de essentie. Stapje voor stapje maakten we contact en liet Jeroen mij vooral mijn eigen lijf voelen en gedachtens leren herkennen. Vanaf daar was de weg omhoog naar bewustzijn en verandering. Jeroen wist steeds de juiste methode in te zetten die mij paste op het moment dat ik bij hem kwam. Ik ben hem zo dankbaar voor wat hij samen met mij heeft kunnen bereiken. Jeroen is een zeer kundige, rustige, sensitieve en betrouwbare man.
Ik ben blij met mijzelf en sta weer gelukkig in het leven. Ik sluit niet uit, dat ik nog eens bij je aanklop. Ik heb zoveel geleerd. Jeroen, dank je wel!
Laat Jeroen Jansen je inspireren
Laat een review achter
Neem contact op met
Jeroen Jansen
Boek een sessie bij
Jeroen Jansen
Je betaling is momenteel in behandeling. Dit kan enkele seconden duren voordat het verwerkt is in het platform.
Refresh de pagina