Hoi, ik ben Djoeke Willemijn Huijtker
Wie ben ik?
Welkom!
Ik bied verschillende diensten aan: Ik ben in essentie spaceholder, wat betekent dat ik een liefdevolle ruimte bied waarin alles dat gezien en gevoeld wil worden omhoog kan komen en op kan lossen.
Ik werk als een multidimensionale gids/ (oftewel medium/ sjamaan/ kanaal; dit is mijns inziens hetzelfde, namelijk iemand die verbonden is met zowel de aarde als de hemel/ de bron, met materie en energie/ het ongeziene, ik geloof ook dat we allemaal dit vermogen hebben).
Vanuit deze verbinding kan ik je ondersteunen in het:
•Loslaten van oude, zware energie (vanuit alle levens en dimensies, denk aan vastgezette emoties, trauma, implantaten).
•Terughalen van je eigen energie/ zielsdelen.
•Zien en openen van je eigen gaves (helderzien, voelen en weten) en magie.
•Vertalen van de schoonheid van jouw ziel (die ik ervaar in vorm, kleur en frequentie.
•Integreren en begrijpen van multidimensionale ervaringen of ervaringen van buitengewone staten van bewustzijn.
Ik bied dit aan in de volgende vormen:
•Multidimensionale intuïtieve sessie
•Multidimensionale reading.
In de sessie werk ik onder andere met energie, door onze verbinding, met woord, met klank, met het lichaam, met verschillende meditaties en oefeningen, met helingskamers en multidimensionale reizen.
Vanuit mijn psychologische achtergrond en ervaring ondersteun ik je in het doorvoelen van emoties, het verwerken van trauma (hechtingstrauma, meervoudig & enkelvoudig trauma) het zien en doorbreken van overtuigingen en patronen (in jezelf en in relaties).
Ook bied ik sessies aan waarin ik beiden integreer (psychologie en multidimensionaal bewustzijn) ik stem dit af op jouw behoeften.
Bezoek mijn websiteHoe kan ik je helpen?
Prijzen zijn:
•155 euro voor een sessie 1:1 online of op locatie. (60 a 75 minuten) (422 euro voor een serie van 3 sessies).
•177 euro voor een relatie sessie 2:1 online of op locatie (75 minuten) (488 euro voor een serie van 3 sessies).
•144 euro voor een multidimensionale reading 1:1 online of op locatie (60 minuten).
•88 euro voor een multidimensionale reading welke je ontvangt in een audiobericht (30 minuten).
Online via zoom, op locatie in Amsterdam of op de Veluwe.
Je bent van harte welkom.
Mocht je vragen hebben, en/of willen afstemmen, klik dan op de button op deze pagina en vul je gegevens in.
‘Many of us are here to dream and create a new (natural) world into being.
In order for us to do this we need to deeply trust our intuitive wisdom and guidance.
And remember who we truly are’
Wat is mijn ervaring?
Ik ben opgeleid als (GZ) psycholoog (universitair/MSC) en heb ruime ervaring in het werken met cliënten binnen en buiten de GGZ.
Methoden die ik me als psycholoog eigen gemaakt heb, zijn: schematherapie, mindfulness, cognitieve gedragstherapie, EMDR, dialectische gedragstherapie, mentalization based therapy en focusing.
In 2014 heb ik een kundalini ontwaking gehad en ben sindsdien op het pad van bewustzijn. Ook heb ik beoefend binnen een boeddhistische lijn en was ik student bij een sjamaan. Sinds 2020 is mijn multidimensionaal bewustzijn geopend.
Hoeveel kost een sessie?
Let op: particuliere tarieven. Neem contact op voor zakelijke tarieven.
Uurtarief € 155,-
Intake gesprek € 155,-
Losse sessie € 155,-
Traject € 422,-
Wat zeggen anderen
In de afgelopen tien jaar heb ik meerdere gz psychologen gezien en helaas hielpen de gesprekken nooit op de lange termijn. Er werd altijd gelijk in oplossingen gedacht: 'voel je je niet blij? Ga gewoon iets doen wat je leuk vindt!' En daar bleef het dan bij.
Ik ben erg blij dat ik een jaar geleden Djoeke heb gevonden. Voor het eerst gingen de gesprekken niet slechts over oplossingen, maar gingen we door middel van verschillende technieken op zoek naar de oorsprong van bepaalde gevoelens. Nu begrijp ik veel beter hoe ik in elkaar zit en waar bepaalde patronen en overtuigingen vandaan komen. Ze heeft me op een onwijs fijne manier door heftige emoties geloodst. Ik zou haar aan iedereen aanbevelen.
N.a.v. slaapproblemen na een aantal traumatische gebeurtenissen ben ik bij Djoeke uitgekomen. In het half jaar dat we met elkaar te maken hadden heeft ze mij enorm geholpen. Vanaf de eerste keer dat we elkaar spraken voelde ik me vertrouwd bij haar. In onze gesprekken heeft ze mij geholpen tot inzichten te komen en technieken aangereikt waarmee ik een veel betere verbinding kreeg met alle emoties die in mij omgingen en mij in een constante staat van paraatheid hielden. Daarin veerde ze goed met mij mee, als iets niet aansloeg of niet helemaal goed aanvoelde probeerden we het via een andere invalshoek. Soms kwamen bepaalde technieken in eerste instantie wat "zweverig" op me over, maar die indruk verdween snel door de resultaten die ze opleverden.
Dankzij onze gesprekken, en de manier waarop ze heeft geholpen alle sterke emoties die onder de oppervlakte zaten naar boven te krijgen heb ik weer innerlijke rust kunnen vinden. Ontzettend bedankt!
Djoeke is de eerste psycholoog waarbij ik mij begrepen voelde en serieus genomen in mijn klachten. Ze spreekt mijn taal, waarmee ik bedoel dat spiritualiteit en ziel een sterke rol hebben. Het voelde alsof in elke sessie er licht kwam op mijn schaduw en ik ook ervaarde dat ik met mijn licht de schaduw kan dragen.
Djoeke was verder zeer flexibel in wat we per sessie bespraken, wat voor mij goed werkte. Ze nam ook de tijd voor elk onderwerp of probleem, waardoor ik elke keer een nieuwe kijk kreeg en verder kon in mijn processen.
Daarnaast merk ik dat mijn partner en ik nog veel hebben aan de ademhalingsoefeningen en oefeningen om jezelf even stil te zetten die Djoeke mij heeft geleerd. Ik voel mij bewuster over wat er in mij speelt, mede dankzij de hulp van Djoeke.
Na het overlijden van mijn vader, vorig jaar, heb ik contact gezocht met Djoeke en heb t afgelopen jaar meerdere sessies van haar mogen ontvangen, waar ik zo ontzettend dankbaar voor ben!
In de loop der jaren heb ik vaker therapeutische hulp gezocht in de reguliere hulpverlening, vanwege een post-natale depressie (20 jaar geleden) spanningsklachten, burn-out/depressie/spirituele crisis.- emergency.....
En omdat ik zelf hulpverleenster ben, was ik altijd heel kritisch over de hulp die ik ontving.
Toen ik Djoeke bezocht was daar eindelijk een therapeut / psycholoog die het werkelijk begreep, en ik mij Begrepen Voelde!!
Met haar Liefdevolle aandacht en Sensitiviteit kon ik eindelijk in mijn Gevoel verder komen...niet vanuit mijn hoofd, omdat ze daar met haar energetisch Werk doorheen prikte!
Djoeke beweegt zich als therapeut/ psycholoog op alle vlakken.. mentaal, emotioneel, fysiek en spiritueel! Dat was wat ik nodig had!
En ik kan nog veel meer benoemen, maar dan wordt mijn review echt te lang!
Een jaar lang samen met Djoeke doorgebracht, dan doet dit stukje onze tijd hoe dan ook tekort.
Djoeke heeft me tijdens een burnout op een hele natuurlijke en intuïtieve manier geleerd hoe ik mezelf weer kan opladen en m'n gedachten kan ontwarren. Mooie mix van allerlei technieken, aandacht voor het hele plaatje: lichaam geest ziel. Iets waar ik hiervoor nooit over na had gedacht. Ook voor de nuchtere dodo's dus ;)! Iets om je hele leven wat aan te hebben. Bedankt!