
Hoi, ik ben Jorinde Ruben
Wie ben ik?
Hallo, mijn naam is Jorinde Ruben(1971). Naast psycholoog ben ik reader en healer. Sinds 2010 begeleid ik mensen-zowel volwassenen als kinderen- die nieuwe stappen willen zetten. Vaak willen ze een blokkade verkennen en achter zich laten zodat ze weer meer plezier in hun leven kunnen ervaren.
Reading en healing pasten altijd al bij me, en ik weet hoe ik deze mij vertrouwde werkvormen kan inzetten voor de mensen in mijn praktijk. Elke keer weer merk ik hoe puur deze vorm van communicatie is. Je komt als vanzelf bij de essentie- van mensen, hun groei en ontwikkeling.
Een healing helpt te voelen wat er voor jou echt toe doet en welke ballast je los wilt laten. Zo komt er ruimte om het op jouw manier te doen. Een reading geeft inzicht, helderheid, over jezelf, je patronen, hoe je de dingen ervaart en beleeft, en waarnaar je verlangt.
De eerste keer dat ik een reading kreeg, was ik diep geraakt omdat het voelt als thuiskomen als je écht gezien wordt. Ik wist meteen: ik wil mensen ook (weer) in contact brengen met wie ze wezenlijk zijn.
Ik heb de healing-en readingopleiding gedaan bij Het Centrum voor Leven en Intuïtie in Utrecht . In 2024 heb ik de master familie- en organisatieopstellingen bij Ynnergy afgerond. Ik vind het werken met opstellingen ook een prachtige manier om onzichtbare processen binnen een systeem zichtbaar te maken. De opstelling brengt (diepe) inzichten. Er wordt duidelijk waarom je je zo voelt, gedraagt, of waardoor je je geblokkeerd of geremd voelt.
Bezoek mijn websiteHoe kan ik je helpen?
Als je contact met me opneemt kijken we samen naar wat het best bij jouw vraag past. Heb je vooral behoefte aan inzicht, dan is een reading heel geschikt. Wil je vooral ruimte maken voor wie jij in essentie bent, dan kan een healing heel helpend zijn.
Ik werk zowel op afstand als live. Bij baby’s en kinderen werk ik met healings op afstand. Je kind wordt nergens mee belast, de healing doet z’n werk en als ouder krijg je meer inzicht in je kind doordat ik verwoord waar je kind tegenaan loopt. Ik kijk ook naar de verbindingen tussen ouder en kind, wat heeft het kind nodig? Soms kiezen we ervoor om meerdere gezinsleden een healing te geven.
Jongeren en volwassenen kunnen kiezen voor een live-healing of op afstand. Ik vertel na de healing welke beelden je hebt laten zien. Naast de werking van de healing geven de beelden je (h)erkenning en inzicht en werken op bewust niveau mee aan de verandering.
Naast healing en reading bied ik ook coaching sessies aan, ook hier is mijn werkwijze intuïtief. De antwoorden zitten in jou, ik help je er weer bij te komen. Soms maak ik gebruik van visualisaties of zet ik systemische tools in. Ik kijk naar wat er op dat moment het best past, wat er nodig is om wat is vastgezet weer te kunnen laten stromen.
Psychologie, Universiteit Utrecht
Healing-en readingopleiding, Centrum voor Leven en Intuïtie, Utrecht
Practioner familie-en organisatieopstellingen bij Ynnergy, Vught
Master familie-en organisatieopstellingen bij Ynnergy, Vught
Hoeveel kost een sessie?
Let op: particuliere tarieven. Neem contact op voor zakelijke tarieven.
Uurtarief € 95,-
Wat zeggen anderen
Ik kom al aardig wat jaren bij Jorinde om eens in de zoveel tijd weer ondersteuning te krijgen op het moment dat ik er zelf niet meer uit kom. Ik ben altijd al erg gevoelig geweest en raakte snel overprikkeld. Op het moment dat mijn emoties mij overspoelen helpt een healing mij met loslaten. Ik kom na een healing altijd weer wat stappen verder en ik ga weer naar huis met een gevoel van rust. Het is een fenomeen wat je zelf zou moeten ervaren om te kunnen begrijpen hoe goed het je kan helpen. Mede dankzij de begeleiding, inzichten en steun van Jorinde ben ik ontzettend gegroeid als mens. De ondermijnende denkpatronen ontdek je samen en werk je samen doorheen, gevoelens leer je doorvoelen, de redenen achter bepaalde gevoelens ontdek je om ze vervolgens los te kunnen laten of te kunnen accepteren. Als dingen je dwars zitten werk je hier doorheen en zal er een gevoel van rust voor in de plaats komen. Als je vastloopt in iets is contact opnemen met Jorinde een goede eerste stap naar beter voor jezelf zorgen en weer lekker in je vel zitten.
Ik heb Jorinde in 2020 benaderd voor mijn dochter, die destijds met veel weerstand naar de kinderdagopvang ging. Ze heeft toen heel raak beschreven waar mijn dochter tegenaan liep en wat ze nodig had. Toen ik een paar maanden geleden de aantekeningen van mijn gesprek met Jorinde tegen kwam, vond ik het treffend hoe ze mijn dochter had beschreven. Ik heb daar veel aan gehad, want ik kon zo veel beter zien hoe mijn dochter is en wat zij nodig heeft, ook van mij.
Vervolgens ben ik met Jorinde een coachingstraject voor mezelf ingegaan. Met Jorinde werk je echt aan de kern. Ze is heel scherp en weet steeds de onderliggende patronen te benoemen, waardoor duidelijk wordt waarom je de dingen doet zoals je doet. Dat helpt om met een ander perspectief te kijken en om in beweging te komen. Dankzij haar heb ik een ander en liefdevoller perspectief op mezelf gekregen en daar ben ik haar heel dankbaar voor!
Jorinde 'kijkt' met enige regelmaat met ons mee bij de verschillende leden van ons gezin. Als één van ons of de kinderen langere tijd niet lekker in zijn/haar vel zit en duidelijk wordt dat het niet vanzelf over gaat, vragen we Jorinde of ze op afstand contact wil maken. Het is mooi hoe treffend en herkenbaar het vaak is wat ze beschrijft. Ze ziet vaak heel helder waar onze kinderen of één van ons mee aan het worstelen is en maakt het met een healing zachter, waardoor we èn meer inzicht krijgen op bewust niveau en er over kunnen praten èn het 'vanzelf' al rustiger wordt door de healing. Ze ziet vaak in beelden wat er speelt, door in die beelden meegenomen te worden wordt het vaak heel duidelijk wat er speelt. Jorinde maakt op een hele prettige, zachte en warme manier contact, waarbij ze tegelijkertijd heel stevig met beide benen op de grond staat. Een mooie en heel waardevolle combinatie!
Jorinde heeft ons gezin al een hele tijd begeleid en geholpen. Zowel onze zoon, die door de healings veel beter in zijn vel zit en juist in de winter daardoor niet helemaal vastloopt. En ook de andere linderen en ik zelf hebben veel goede inzichten en steun gehad door Jorinde reading en behandeling. Daar zijn we heel dankbaar voor!
Jorinde heeft mij erg geholpen door inzicht te geven in gevoelens die ik diep weg heb gestopt en mijn aangeleerde patronen. Hierdoor vielen dingen op zijn plek en ging ik dingen herkennen in het dagelijks leven waardoor ik bewust andere keuzes kon maken. Het heeft hij erg geholpen steviger in mijn schoenen te staan en mijn eigen waarde in te zien. Hier ben ik Jorinde erg dankbaar voor!