
Hoi, ik ben Roger Rutten
Wie ben ik?
Door Management by Horses ga je van I wish naar I can.
Mijn werkwijze is uniek en inspirerend.
Ik geef inzicht én realiseer verandering.
Dat doe ik aangenaam doortastend: met mijn paarden en drijfverenscan.
Midden in de natuur, samen met de paarden.
Hoe kan ik je helpen?
Geef mij een woord en ik onthoud het een dag
Geef mij kennis en ik onthoud het een week
Geef mij een ervaring en gevoel en ik onthoud het de rest van mijn leven
Met paarden kom je sneller tot de kern.
Drijfveren verklaren voor een groot deel het voorkeursgedrag dat mensen vertonen. Energy Drives brengt in kaart wat de drijfveren van personen, teams en organisaties zijn. De twee kernbegrippen van Energy Drives, genuanceerd en praktisch, geven een invulling aan de zorgvuldigheid. De praktische vertaling zorgt tevens voor veranderingen die beklijven.
Energy Drives veranderkunde, Ermelo
Hulpverlenen met paarden via NHL Leeuwarden
Technische Bedrijfskunde, Eindhoven
Hoeveel kost een sessie?
Let op: particuliere tarieven. Neem contact op voor zakelijke tarieven.
Uurtarief € 200,-
Wat zeggen anderen
Go Slow!
Je hebt ‘weten’ en ‘weten’. Het één komt vanuit het hoofd, het ander vanuit je gevoel. Het verschil tussen beiden? Bij mij werkt ‘weten vanuit je verstand’ vaak achteraf, als ik over dingen nadenk kan ik vaak zeggen ‘dat had ik kunnen weten’. Maar weten uit je gevoel, is iets wat in je systeem zit en waar je naar handelt op het moment dat je het ‘weet’. Een veel krachtiger en effectiever weten dus. En dat heb ik vrijdag 29 juli tot in mijn tenen mogen ervaren tijdens een paardencoachingsessie met Roger Rutten.
Hoe vaak is niet tegen me gezegd “als je iets met een groep mensen wilt doen, zul je je eerst moeten verbinden met hen”. En toch stap ik nog vaak in de valkuil om vanuit mijn enthousiasme, gedrevenheid en deskundigheid anderen totaal te overdonderen als ik iets met hen wil. Maar met de groep paarden waar Roger mee werkt was 10 passen de wei in al genoeg om te laten zien dat mijn aanpak niet werkte.
De paarden liepen weg, wilde geen contact, ‘’hoezo wil jij wat van ons?” leken ze te zeggen. Pas toen ik olv Roger in mijn gevoel zakte, hoofd uitschakelde, losliet en openstond voor echt contact werden ze nieuwsgierig en stonden ze één voor één open voor mij. Hoe krachtig was die ervaring! Mijn hele systeem heeft nu gevoeld hoe dit werkt en dat zal ik mijn leven meenemen.
Go Slow!
Wat een prachtig cadeau!
“Bijzonder, waardevol, herkenning, zuiver”…zomaar wat woorden die zijn blijven hangen na een sessie paardencoaching.
Aangenaam verrast door de mooie aanpak van Roger en de pure paardenkracht mogen ervaren (heerlijke spiegel): scherpte gekregen op mijn vraagstuk door de directe interactie met de paarden en weer helemaal geland bij mijn gevoel.
Met een big smile het weekend ingereden; dit gun ik nog veel meer mensen!
Mignon van der Zwan
Verandermanager @Van der Zwan & Partners
Ik voelde mij gezien, sterk krachtig en gevoed.
De paardencoaching was zo overweldigend dat ik thuis zomaar twee uur in diepe slaap raakte.
Deze ervaring wilde ik vasthouden, indrinken, doorvoeren en borgen in mijn hele wezen.
Ik voelde een opluchting een ontspanning en een vrijheid.
De paarden Sterre en Seno vlijden zich neer in het gras en genoten er net als ik ook zichtbaar van dit moment en gingen even later speels liggen rollen, onze wederkerigheid daarmee prachtig zichtbaar makend.
Een week verder zijn we intens dankbaar voor de prachtige ervaring die ik mocht beleven dankzij Roger's coaching en de paarden Sterre en Seno.
Hoe ik de sessie coaching met paarden hebben ervaren?
Het was indrukwekkend!
Nooit gedacht dat een paard mee kon helpen met het stellen van grenzen. Want dat was de vraag waarmee ik de wei in stapte.
het voelde als een overwinning.
Binnen een half uur was het in ervaring rijker. Ik weet nu dat ik heel duidelijk moet zijn in het aangeven van grenzen.
Geduldig professioneel en mooie omgeving