Wie ben ik?

Mijn naam is Deva Prema. Deva betekent " Godin van Liefde ".
Ik geef diverse vormen van Tantra Healing Sessie voor zowel mannen als voor vrouwen. Maar ook geef ik sessies voor koppels die meer verbinding in hun relatie zoeken. Hiervoor is de Tantra Sessie voor geliefden.

Mijn sessies zijn gericht op verbinding vanuit het hart. Je mag totaal jezelf zijn met respect voor je totale wezen. Je maakt contact met je innerlijke levenskracht, waardoor je meer gaat stromen. Je ervaart een gevoel van totaal zijn. Bruisend vol levensenergie.

Deva Prema heeft ervaring met het begeleiden van mensen met een Burn-Out, HSP en Intimiteit Stoornissen. Ze heeft gewerkt in de Jeugd Hulpverlening, Psychiatrie en in de Gehandicapten zorg

Deva Prema heeft de volgende opleidingen gevolgd: NLP, Personal Coaching, Aura en Chakra reading en healing, Natuurgeneeskunde, Meditatie, Medische Massage Therapie en diverse Tantra opleidingen.

​Mijn levens motto is: Leef je droom... Alleen jij kan je domen waarheid maken.

Hoe kan ik je helpen?

Tantra Healing sessies worden gegeven in Alphen aan den Rijn en zijn er zowel voor mannen als vrouwen. Ze zijn te boeken vanaf 2 uur t/m 4 uur per sessie. De sessie is gericht op healing en is spiritueel van aard.

Tijdens de sessie wordt er gewerkt met je levensenergie. Door middel van verschillende meditatie technieken en ademhalings oefeningen gaan we je seksuele energie meer verfijnen. Daardoor kom je in je hart te zitten. En zal je gaan stromen. Je ervaart een gevoel van ruimte, je wordt één met het geheel. Je gaat heerlijk uit je hoofd en je komt in je lijf. Waardoor je je krachtiger en vitaler gaat voelen.

Mijn sessies zijn gericht op het verspreiden van de Levens energie (Qi of Prana) en zijn minder seksueel.

Tijdens de Tantra Healing Sessie sta jij in het stralende middelpunt. Deze sessies zijn helemaal op jouw gericht en er wordt gekeken naar jou wensen.

De sessie kan bestaan uit:
Een meditatie die je weer meer in je hart brengt.
Duo oefening of Kundalini Shaking
Tantra ritueel.

We sluiten af met een hart verwarmende Tantra Massage van je totale lichaam. Waarin jij helemaal mag openstellen voor het goddelijke in jou.

De sessies worden gegeven door Deva Prema
 

 NLP, Natuurgeneeskunde, Medische Massage Therapie, Personal Coaching, Chakra Therapie, Meditatie, Tantra

Hoeveel kost een sessie?

Let op: particuliere tarieven. Neem contact op voor zakelijke tarieven.

Euro icoon 60 min.

Uurtarief € 75,-