Wie ben ik?

Jan is bedrijfskundige, business coach en teamcoach. In zijn praktijk maakt hij veelvuldig gebruik van Paardencoaching. Wanneer de vraag en situatie hier om vraagt zullen er sessies zijn zonder Paardencoaching . Door zijn ervaring als ondernemer te combineren met zijn bedrijfskundige kennis maken cursisten op een prettige en effectieve manier hun eigen ontwikkeling en groei door. Hij is een scherpe observator en een motivator. Zijn cursisten ervaren hem als een empathische begeleider en ontdekken met zijn hulp hun eigen authentieke en effectieve communicatiestijl. Als business coach en teamcoach begeleid Jan diverse soorten bedrijven, familiebedrijven, stichtingen, afdelingen van bedrijven en als onderdeel van trainingsprogramma’s van andere opleiders.

Jan heeft een MBA behaald bij Henley, onderdeel van Reading University.

Hoe kan ik je helpen?

Coaching met behulp van paarden
Coaching met hulp van paarden is ervaringsgericht en speelt zich af in aanwezigheid van een paard of meerdere paarden. Het paard geeft hierbij directe, eerlijke en oordeelloze feedback en verschaft je daarmee waardevolle informatie.
De interactie tussen jou en het paard(en) geeft jouw coach inzichten die jou stimuleren om je eigen oplossingen of antwoorden te vinden.

Paarden geven objectieve feedback
Door de directe, objectieve feedback van het paard komen gevoelens, gedrag, patronen, en thema’s sneller aan de oppervlakte dan bij welke andere vorm van coaching dan ook.
Tijdens en na het uitvoeren van een activiteit zet je coach je aan tot zelfreflectie en helpt je daarmee gedachtes, aannames, gedrag, gevoelens en patronen te verwerke

Hoeveel kost een sessie?

Let op: particuliere tarieven. Neem contact op voor zakelijke tarieven.

Euro icoon 60 min.

Uurtarief € 0,-